Порятунок білочки, яка потрапила під автомобіль
Відеофільм за матеріалами гурткового заняття демонструє ряд екстрених лікувальних заходів, що надавалися тварині з діагнозом: «Множинні забої, випадіння очного яблука, підозра на внутрішню кровотечу». Може бути використана під час аудиторних занять та гурткових засідань з дисциплін «Ветеринарна фармакологія» та «Хірургія ветеринарної медицини».
Студенти врятували життя песику
Даний клінічний випадок трапився у одному із приватних домоволодінь с.Хомутець, Миргородського району, Полтавської області. Внаслідок поганого догляду та утримання пса, металевий ланцюг вріс у мякі тканини шиї тварини. Студенти-гуртківці надали екстренну ветеринарну допомогу та врятували чотирилапого.
Лікування рани у кота
Після "бурхливої" прогулянки у котика в ділянці кореня хвоста була виявлена гнійна рана. Студенти спеціальності"Ветеринарна медицина" ВСП "Хомутецький фаховий коледж Полтавського ДАУ" не залишилися байдужими і надали лікувальну допомогу хворому бідолазі.
Гнійна рвана рана у собаки
В даному ролику показаний випадок, що трапився з маленькою собачкою. Одного разу на неї напав великий злий пес та сильно пошматував бідолаху. На лікування вона потрапила тоді, коли її рани вже нагноїлися. Студенти ВСП "Хомутецький фаховий коледж Полтавського ДАУ" провели ретельну хірургічну обробку та медикаментозну терапію. Результат - ще одне врятоване нашими студентами маленьке життя.
Вроджена вада заплюсневого суглобу у кошеняти
У маленького кошеняти від самого народження спостерігалася вада заплюсневого (скакального) суглобу. Кішка - мама (вік 2 роки, безпорідна, вага 2.6 кг) народжує таких "калічок" вдруге. Першого разу всі кошенята (троє) були мертвонароджені і у одного спостерігалася така вада. Наступного разу в пометі було двоє кошенят, одне загинуло на другий день, а інше (показане у даному відео) - вижило, хоча кішка-мама його погано годувала. Але добро в світі є. Малого бідолаху забрали до себе не байдужі люди, огорнули його турботою та любов"ю...
Вроджені неврологічні розлади у кошеняти (ДЦП)
У відео показаний випадок "Вроджені неврологічні розлади", зокрема, церебр́альний пара́ліч (англ. Cerebral palsy, ДЦП) - цє узагальнений термін для групи захворювань, які проявляються в першу чергу порушеннями рухів, рівноваги та положення тіла. Причинами виникнення церебрального паралічу є порушення розвитку мозку або пошкодженням однієї чи декількох його частин, які контролюють м'язовий тонус та моторну активність (рухи). Перші прояви ураження нервової системи можуть бути видимими відразу після народження, а ознаки формування ДЦП можуть виявлятися ще в грудному віці. Малюки з церебральними паралічами переважно відстають у своєму моторному розвитку. Для пацієнтів з церебральними паралічами є однаково тяжкими складнощі контролю над власними рухами та координування роботи м'язів. Через це навіть простий рух є складним для виконання.
Малоклюзія - неправильний прикус у кролика
Що можна зробити з неправильним зростанням зубів? Одним з найважливіших факторів правильного росту зубів є правильна дієта кролика, з допомогою якої він буде зношувати свої зуби в процесі жування. Надто великі зуби необхідно скорочувати або підрізати. Це, як правило, необхідно робити регулярно, так як зуби кролика ростуть протягом усього його життя. Раніше ветеринари використовували для обрізання зубів звичайні кусачки, але це часто призводило до пошкоджень і самих зубів і ясен. Сьогодні, як правило, ветеринари використовують спеціальні стоматологічні інструменти, що дозволяє їм обрізати зуби кролика абсолютно безпечно. Саме про це даний відеоролик.
Гастрошизіс у новонародженого кошеняти. (Вроджені вади розвитку)
Гастрошизіс - це вроджений дефект черевної стінки, при якому через розщелину з черевної порожнини випадають петлі кишечника або інші органи. В даному випадку кішка британської породи, віком 2 роки народила 4 здорових кошеняти і одне мертвонароджене із гастрошизісом.
Немає коментарів:
Дописати коментар